Hírek

Második hely az éremtáblázaton!

Nagy sikerrel zárult versenyzőink számára a hétvégi szegedi serdülő, ifjúsági és U23-as országos bajnokság, amelyen 14 arany-, 12 ezüst- és 11 bronzéremmel az éremtáblázat második helyén zárt csapatunk.

A vasárnapi záró 2000, illetve 5000 métereken 4 aranyérmet nyertek kajakosaink, az U23-as korosztályban Bakó Olga K-1 5000 méteren a hatodik aranyérmét könyvelte el, ezzel ő lett Akadémiánk legeredményesebb versenyzője, de a dobogó legfelső fokára állt fel az ifjúságiak mezőnyében Nemes Réka K-1 5000 méteren, a Regenye Júlia, Jenei Panna, Rugonfalvi-Kiss Janka, Tóth Diána négyes, valamint a serdülők 2000 méteres távján a Szép Virág Panka, Jeszkel Panna duó.

A többi éremből sem volt hiány ezen a napon: U23-ban Fodor Nicholas C-1 5000 méteren ezüst-, a kajakos Pető Adél bronzérmes lett, az ifjúsági kenu párosoknál a Viktor Luca, Szkárosi Laura (CSKKE) duó a második, a Horváth Hanna Eszter, Barát Petra (TVK) kettős a harmadik helyet szerezte meg.

Gratulálunk a remek eredményekhez és az éremtáblázat dobogós helyéhez versenyzőinknek és edzőinknek!